Chłodno? Załóż czapkę i ciesz się treningiem!

/ / Rower, Trail

To, że na zewnątrz panują aktualnie mniej przyjemne warunki niż w okresie wiosenno-letnim, nie oznacza, że musisz rezygnować z treningu. Wystarczy tylko odpowiednio ciepło się ubrać, aby ochronić ciało przed zmarznięciem. Marka Compressport, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom zawodników podejmujących wysiłek także zimową porą, przygotowała nowy produkt. Czapka Beanie z kolekcji 3D Thermo to kolejna nowość, która świetnie uzupełni asortyment zarówno biegacza, jak i kolarza.

Bieganie zimą i jazda na rowerze – to możliwe

Nowa czapka od Compressport świetnie sprawdzi się na świeżym powietrzu ze względu na swój krój. Produkt dopasowuje się do głowy, dając oczekiwaną ochronę przed zimnem i pozostaje na swoim miejscu. Także w przypadku kolarzy Beanie zda egzamin, ponieważ idealnie leży pod kaskiem, co wpływa na to, że możesz czuć się w 100% komfortowo na trasie. Czapka została wykonana ze specjalnej tkaniny zapewniającej termoregulację. Ponadto, materiał został skonstruowany tak, by z przodu chronić przed zimnym wiatrem, a po bokach i z tyłu odprowadza wilgoć i pot. Dzięki temu zawodnik cały czas posiada kontrolę nad temperaturą głowy – biegacz czy kolarz nie straci ciepła, a jednocześnie będzie cieszyć się suchą głową przez cały trening.

Zastosowane technologie

W produkcji wykorzystano znane już wcześniej zastosowania, dzięki którym produkty Compressport są doceniane przez sportowców na całym świecie. Czapka 3D Thermo Beanie została wykonana w oparciu o płaskie szwy, które wpływają na najwyższą jakość użytkowania towaru. Ponadto, zastosowano siateczkę wentylowaną MESH odpowiadającą za wspomnianą wcześniej termoregulację, a także rozwiązanie znane jako 3D Thermo. Dzięki niemu czapka Compressport Beanie odprowadza wilgoć i pot, wyrównując w ten sposób różnicę temperatur pomiędzy otoczeniem a głową biegacza lub kolarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *