Compressport R2V2 – opaski kompresyjne nowej generacji!

/ / Trail, Triathlon
Absolutna nowość Compressport R2V2opaski kompresyjne nowej generacji!
Szwajcarscy specjaliści od kompresji po raz kolejny udowadniają, że w swojej branży są pionierem. Tym razem Compressport daje sportowcom możliwości, aby trenować intensywniej i częściej niwelując jednocześnie ryzyko wystąpienia urazów. Chcielibyśmy zaprezentować Ci zupełną nowość –  opaski kompresyjne na łydki R2V2 – ulepszoną wersję modelu R2 z dodatkowym wsparciem w okolicy kolan.

R2V2 wyposażone zostały w wyjątkowy element, z którym nie spotkałeś się nigdy dotąd. Unikalna wypustka chroni wrażliwe kolana i rzepkę wspierając je w trakcie intensywnego wysiłku. Jak wiadomo, ta część nogi szczególnie narażona jest na kontuzje, dlatego warto zadbać o jej odpowiednią ochronę. Compressport zapewni Ci większe bezpieczeństwo i zmniejszy ryzyko wystąpienia mikrourazów o 8%. Trenuj intensywniej, bez ograniczeń i ciesz się pokonywaniem kolejnych rekordów – kłopoty z rzepką z pewnością będą trzymać się od Ciebie z daleka!
Opaski kompresyjne R2V2 przeszły serię testów potwierdzających ich skuteczność i wyjątkowe działanie. Dowiedziono, że proces usuwania z mięśni kwasu mlekowego oraz toksyn został przyspieszony nawet o 20%. Dodatkowo, dzięki odpowiedniej stabilizacji jeszcze bardziej zniwelowane zostały wibracje i drgania mięśni powstające podczas aktywności fizycznej. Teraz, stosując opaski R2V2 będziesz mógł cieszyć się zmniejszeniem tych dolegliwości aż o 33%. Jeśli do tej pory narzekałeś na uciążliwe skurcze, będziesz mógł stoczyć z nimi skuteczna walkę. Najnowszy model zapewnia Ci jeszcze lepsze dotlenienie mięśni. Opaski kompresyjne poprawią je aż o 22%, czyniąc Cię bardziej odpornym na potreningowe kontuzje.
Co jeszcze oferuje nowy model opasek kompresyjnych R2V2? Produkt wyposażony jest m.in. w masujące włókna. Ich obecność zapewni Ci lekkość i dobre samopoczucie dzięki mikromasażowi doświadczanemu z każdym stawianym krokiem. Ponadto, w opaskach zastosowana została zasada stopniowej kompresji. Skierowana z dołu do góry usprawnia krążenie i pozwala na całkowite wyeliminowanie obrzęków i opuchlizny. Lżejsze, mniej zmęczone i obolałe nogi pozwolą Ci na wykonywanie cięższych i częstszych treningów. Przekonaj się na własnej skórze, jak opaski kompresyjne są w stanie zadbać o Twoje potrzeby – R2V2 to najlepszy przyjaciel sportowca!
Więcej informacji o zaletach naszego nowego produktu znajdziecie w video zapowiedzi. Zajrzyjcie na nasz facebookowy profil Compressport Polska– w tym wpisie. Więcej szczegółów, nowe kolory i wzory opasek już wkrótce. Bądźcie czujni i nie przegapcie naszych kompresyjnych nowości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *