Compressport w rowerowym wydaniu

/ / Rower

Dawno w asortymencie firmy nie było nic tak dedykowanego kolarzom. Compressport odważnie wkracza na rowerowy rynek dzięki cenionej kompresji. Jeśli komuś do kompletnej stylówki brakowało koszulki i spodenek tej marki, może zdobyć ostatnie brakujące elementy do swojej rowerowej garderoby. W nowej ofercie pojawiły się rowerowe spodenki kompresyjne, a także koszulka o tych samych właściwościach. Przedstawmy je!

Rowerowa koszulka kompresyjna Cycling ON/OFF Maillot

Produkt został stworzony zgodnie z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi do tej pory w biegowej i triathlonowej odzieży. Koszulka ma za zadanie korzystnie wpływać na termoregulację i wykazywać się hydrofobicznymi właściwościami. Dzięki temu kolarz nie musi obawiać się przegrzania nawet podczas najbardziej wyczerpującej jazdy w trudnych warunkach, a ponadto hydrofobowe włókna lepiej odprowadzają pot i wilgoć. Zastosowana kompresja pomaga w dopasowaniu produktu do ciała, dzięki czemu ten stanowi „jedność” z zawodnikiem. Dodatkowo, mięśnie lepiej reagują na wysiłek, dając kolarzowi możliwość podniesienia swoich dotychczasowych pułapów. Jeśli jest coś, co może Ci pomóc w rywalizacji na trasie, to będzie to nowa koszulka kompresyjne marki Compressport. Skupiony na jeździe osiągniesz lepszy rezultat, a ta stylówka… Nic tylko pokazywać się w niej wszędzie, gdzie tylko się da!

Rowerowe spodenki kompresyjne Bib Brutal Short

Nie oszukujmy się – wygląd ma znaczenie. Pamiętaj, że możesz doskonale prezentować się nie tylko podczas ważnych spotkań, świąt czy też… randki? Możesz błysnąć stylem także podczas treningu! Nowość od Compressport pozwoli Ci wyglądać inaczej niż do tej pory, a ponadto wesprze Cię na trasie wymagających zawodów. Produkt został wykonany z materiałów najwyższej jakości wykorzystywanych do tej pory w innych artykułach marki. Ponadto, charakteryzuje się świetnym dopasowaniem do sylwetki kolarza, a dodatkowe pasy naramienne zapewniają stabilizację. Produkt, podobnie jak rowerowa koszulka kompresyjna, ma za zadanie wpływać na termoregulację organizmu i chronić przed nabieraniem potu i wilgoci. Masz zapewnione działanie, jest niezrównana stylówka… Co jeszcze? Higiena! Spodenki kompresyjne chronią przed nieprzyjemnymi zapachami oraz rozwojem bakterii dzięki zastosowaniu technologii Santized. Dobra – chyba mamy wszystko, czego potrzebuje kolarz!

Produkty:

  1. COMPRESSPORT Rowerowa koszulka kompresyjna Cycling ON/OFF Maillot
  2. COMPRESSPORT Rowerowe spodenki kompresyjne Brutal Bib Short

salopette-compressport-cycling-brutal-bib-shortmaglia-compressport-cycling-onoff-maillot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *