Compressport Ironman 2017 dla najszybszych!

/ / Triathlon

2017 r. od tej pory należy już do nas – limitowana edycja Compressport Ironman 2017 pojawiła się w Polsce i ma się świetnie! Chcesz zdobyć najlepsze wsparcie godne prawdziwego triathlonowego wojownika? Z naszą małą pomocą staniesz się Ironmanem (lub, rzecz jasna, Ironmanką!) i spełnisz swoje wszystkie marzenia.

Compressport Ironman 207 – tylko dla najszybszych

W kwestii produktów z tej wyjątkowej serii możesz być najszybszy na mecie tylko wtedy, jeśli nie zaśpisz momentu startowego podczas zakupów. Z racji tego, że producent przygotowuje określoną ilość sprzętu, nie każdy będzie mógł nabyć interesującą go odzież i akcesoria. Chcąc być Ironmanem na zawodach, trzeba najpierw udowodnić swoją szybkość „przy kasie”. Jeśli są produkty, które szczególnie wpadły Ci w oko nie daj uprzedzić się rywalom, którzy potem będą tylko pozdrawiali z pierwszych miejsc podium…

W tegorocznej ofercie znajdziesz wszystko, co najlepsze w Compressport – opaski kompresyjne na łydki, triathlonowa odzież kompresyjna, akcesoria dla biegaczy. Wszystko po to, byś mógł być gotowy na każdą minutę zmagań. Szwajcarski lider w swojej dziedzinie jak zwykle dba zarówno o potrzeby kobiet, jak i mężczyzn. W ofercie znajdziesz produkty dedykowane wyłącznie dla pań, a także te przeznaczone dla panów. Jeśli kwestię najlepszego wsparcia mamy już w pełni wyjaśnioną, pozostaje tylko sprawa stylówki. Zwróć uwagę na barwy, które Compressport wybrał w tym sezonie. Różne wersje kolorystyczne tych samych produktów pozwolą Ci wybrać coś, co idealnie będzie pasowało do tego, co już posiadasz.

Najlepsze wsparcie, perfekcyjne dopasowanie i znakomite wyczucie stylu – Ironman 2017 w jednej kolekcji łączy to, co najbardziej interesuje każdego sportowca. Więcej na temat całej oferty znajdziesz –> TUTAJ. Dobrze sprawdź swój asortyment i triathlonową szafę. Jeśli jest w niej miejsce na jakieś ważne artykuły, szukaj pomocy na http://compressport.pl/. Z nami uda Ci się #ZostaćIronmanem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *