Kolekcja Thermo 3D na chłodne dni

/ / Trail

Złota polska jesień zachęca do wyjścia z domu – wystarczy tylko ciepło się ubrać i ruszyć na spacer. Jeśli wolisz jednak coś szybszego niż powolne obchodzenie alejek w parku, postaraj się nie rezygnować z treningu nawet wtedy, gdy za oknem jest zimno. Pomagamy Ci przez cały rok, dlatego teraz także możesz na nas liczyć. Niedawno w naszej biegowej propozycji pojawiła się nowa kolekcja Compressport – Thermo 3D. Idealna na jesienny okres, zachwycająca nie tylko funkcjonalnością, ale i stylem. Co na Ciebie czeka?

Wszystko zaczyna się od głowy

Mówi się, że najwięcej ciepła tracimy przez głowę. Odczuwamy to, ponieważ skóra na tej części ciała jest dużo bardziej wrażliwa na wahania temperatury, dlatego to głowa szczególnie odczuwa zimno. Aby nie tracić rezonu w trakcie wysiłku, niezbędny będzie komin. Compressport postanowił zadbać o Twoje najważniejsze potrzeby i stworzył produkt chroniący przed zimnem. Termiczna chusta Thermo 3D Head Tube to unikalne połączenie kontroli ciepła, nadzwyczajnej lekkości oraz elastyczności – możesz ją nosić na kilka sposobów i czuć się w pełni komfortowo. Niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, masz zagwarantowaną optymalną termoregulację ze względu na materiał 3D Thermo Ultralight. Innowacyjna technologia pozwoli Ci zatrzymać ciepło, przez co nie cierpisz z powodu zimnej wody. Z takim wsparciem będziesz w stanie naprawdę na wiele!

Najbliższa ciału – koszulka

Na początku jej zaletami cieszyli się przede wszystkim rowerzyści, a dopiero później z propozycji skorzystali także miłośnicy sportów zimowych czy też trailowych wyzwań. O czym mowa? To koszulka termiczna 3D Thermo będąca lekiem na całe zło podczas biegania w chłodne dni. Zastosowanie specjalnej technologii 3D pozwala kontrolować wahania temperatury. Ciepło ciała jest utrzymywane na właściwym poziomie (ok. 36,5-37oC). Ze względu na poprawnie funkcjonujący organizm podczas treningu nie musisz martwić się o kondycję i intensywność wysiłku. Koszulka doskonale sprawdza się jako pierwsza warstwa sportowego stroju, dlatego miej ją ze sobą za każdym razem, gdy wychodzisz pobiegać. W zależności od upodobań możesz wybrać jedną z trzech dostępnych wersji. Bezrękawkowy Tank, krótki rękaw Short Sleeve lub długą bluzkę Long Sleeve.

Wygodniej w bluzie

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu przy jednoczesnym zachowaniu stylu, doskonale w tej kwestii sprawdzi się termiczna bluza biegowa 3D Thermo Hoodie. Nadaje się zarówno na trening, jak i domowy odpoczynek, dlatego możesz mieć ją zawsze ze sobą. Jej niezbędność w asortymencie jesienno-zimowego biegacza wynika z zastosowania w procesie produkcji trzech technologii. Po pierwsze, bluza odpowiada za cyrkulację powietrza, dzięki czemu temperatura ciała jest utrzymywana na właściwym poziomie. Po drugie, odpowiedni nacisk ze względu na użyte materiały pozwala kontrolować postawę podczas wysiłku – właściwa pozycja i wyprostowane ramiona to klucz do sukcesu. Po trzecie, łatki pochłaniające wstrząsy i wibracje uchronią Cię przed nieprzyjemnościami w trakcie treningu. To Twój sposób na walkę do samego końca w każdych warunkach!

Produkty:

1. Termiczna chusta biegowa Thermo 3D Head Tube
2. Koszulka termiczna Thermo 3D Tank
3. Koszulka termiczna Thermo 3D Short Sleeve
4. Koszulka termiczna Thermo 3D Long Sleeve
5. Termiczna bluza biegowa Thermo 3D Hoodie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *