Sezon 2017 – czas, start!

/ / Trail

Zdecydowanie zbyt długo trzeba było czekać na ten sezon, ale nareszcie… Możemy wyruszyć w Polskę i przynosić wsparcie zawodnikom potrzebującym niezrównanej kompresji i sportowego sprzętu najwyższej klasy. Compressport w ten weekend zaznaczy swoją obecność w Trójmieście, gdzie już za chwilę wystartuje Gdynia Półmaraton. Zgodnie z zasadą #TamGdzieTy, wybieramy się nad morze, by wspólnie z zawodnikami szykować się do bicia rekordów. Chodź z nami!

Staramy się być zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. A jak ma być na pierwszych poważnych zawodach w tym sezonie? Sportowcy głodni sportowych wrażeń i zwycięstw udowodnią, jak przepracowali okres przygotowawczy. Okaże się, kto wybierał trening, a kto leniuchowanie… Dla nas to nieistotne! Zarówno jedni, jak i drudzy mogą liczyć na wsparcie z naszej strony. Przywieziemy ze sobą do Gdyni mnóstwo kompresji oraz akcesoriów chętnie wybieranych przez biegaczy. Jeśli widzisz jakieś braki w wyposażeniu na nowy sezon, zgłoś się do nas! Będziemy czekać na stoisku i postaramy się uzupełnić sprzętowe niedobory, a także wyposażymy Twoją sportową garderobę w szybką i stylową odzież kompresyjną. Gdyby tym razem nie udało się złamać swoich granic i zrealizować założeń, zawsze możesz postarać się na kolejnych zawodach. Wówczas już właściwie wyposażony i oswojony z kompresją szwajcarskiego lidera w tej dziedzinie będziesz miał ułatwione zadanie.

Szykuj się na 19 marca i razem z nami wbiegnij poważnie w sezon 2017.  Compressport osobiście dopilnuje, żebyś dał z siebie maksimum!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *