Compressport biegnie na przełaj!

/ / Bez kategorii

W zeszłym roku postanowiliśmy rozszerzyć kompresyjne pole działania i odeszliśmy od tradycyjnych schematów. Co prawda, pozostaliśmy w bieganiu, jednak żeby nie było zbyt łatwo, dodaliśmy sobie kilku przeszkód… W zasadzie to dołożyli nam je nasi nowi zawodnicy. Kacper Kąkol i Robert Bandosz to jedni z najlepszych w kraju specjalistów od biegów OCR. W 2018 r. wspólnie ruszamy, by zmierzyć się z przeszkodami!

Biegi z przeszkodami & Compressport

Nasze pierwsze nieśmiałe kroki w biegach przełajowych wykonaliśmy z Robertem Bandoszem. Zawodnik lubi wyzwania, dlatego zwykłe bieganie nie było wystarczające – przeszkody, błoto i inne sposoby na utrudnianie życia na trasie przynoszą zdecydowanie więcej adrenaliny, w czym Robert odnajduje się doskonale. Jednym z jego największych sukcesów jest tytuł Mistrza Europy OCR na 15 km w kategorii 25-29. Oby odzież kompresyjna, którą Bandosz zabiera ze sobą na każde zawody ulżyła mięśniom zawodnika i dała więcej mocy przy okazji kolejnych startów!

Nieznacznie krócej jest z nami niekwestionowany król social media i facebookowy influencer (a poza tym znakomity zawodnik!), Kacper Kąkol. W środowisku biegaczy OCR jest to postać, której absolutnie nie trzeba nikomu przedstawiać. 2 miejsce w kategorii najlepszy zawodnik rankingu OCR Polska 2017, 2 miejsce w kategorii 19-24 OCR Polska 2017 i 1 miejsce w kategorii najlepszy zawodnik ELITE rankingu OCRA Poland 2017 to sukcesy jedynie z zeszłego roku, a do tej wyliczanki można by doliczyć jeszcze więcej.  Oby opaski kompresyjne Compressport i reszta naszego asortymentu pomogła Kacprowi w walce o jeszcze lepsze osiągnięcia.

Zainteresowanych odsyłamy na profile na Facebooku zawodników: Robert Bandosz – OCR Elite Athlete i Kacper Kąkol – Biegowy_świr. Najważniejsze informacje na temat naszych biegaczy z przeszkodami także na naszych profilach na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *