Kacper Majchrzak – #CompressportTeam 2018

/ / Bez kategorii

W tym roku kontynuujemy współpracę z jednym z najlepszych polskich pływaków. Kacper Majchrzak w zeszłym sezonie sprawdził i teraz potwierdza, że kompresja dla pływaka to niezwykle istotne wsparcie podczas treningów. Oby 2018 przyniósł Kacprowi kolejne sukcesy – tym razem także w naszych barwach!

Odzież kompresyjna w pływaniu

Kacper Majchrzak to dobrze znana postać w świecie polskiego pływania. Dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich (2012 w Londynie i 2016 w Rio de Janeiro) specjalizuje się w wyścigach na 100 i 200 m stylem dowolnym. Jest autorem kilku rekordów kraju na tych dystansach, co daje jasno do zrozumienia, że mamy do czynienia z czołówką zawodników w Polsce. Pływanie to jednak nie tylko pobyt w wodzie – bardzo ważny jest także ogólny trening, a także regeneracja. Właśnie w tym aspekcie przygotowań do zawodów Kacper wspiera się marką Compressport. Majchrzak postawił na nasze opaski kompresyjne na łydki, skarpety kompresyjne oraz odzież. Kompresja póki co zdała swój egzamin na ważnym teście, jakim były Wojskowe Mistrzostwa Świata w Pływaniu w 2017 w Rio de Janeiro. Nasz zawodnik wrócił z Brazylii z jednym złotym medalem (200 m styl dowolny, bijąc jednocześnie wojskowy rekord świata), jednym srebrnym (100 m styl dowolny) i trzema brązowymi krążkami (50 m styl dowolny, sztafeta mix 4×100 m styl dowolny, sztafeta męska 4×100 m styl zmienny).

Już teraz możemy czuć dumę z wyników Kacpra i wierzymy, że już niebawem będziemy mogli poinformować o kolejnych medalach i rekordach. Ku chwale #CompressportTeam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *